ניתוח הגדלת חזה – כיצד בוחרים מנתח

החזה הנשי נחשב למושג היופי הנשי המוסכם בעולם, ולאחד מסממניו הבולטים ביותר. חזה גדול, שופע ויפה הינו משאתן של מיליוני נשים ברחבי העולם, ואם נודה על האמת – גם של […]

החזה הנשי נחשב למושג היופי הנשי המוסכם בעולם, ולאחד מסממניו הבולטים ביותר. חזה גדול, שופע ויפה הינו משאתן של מיליוני נשים ברחבי העולם, ואם נודה על האמת – גם של הגברים. ניתוח הגדלת נחשב לניתוח הפלסטי, שאינו נעשה מסיבות רפואיות, הפופולרי ביותר בעולם. אם אינך מרוצה ממבנה חזך, ומעוניינת להגדילו, לשנות את חייך ולסגל לעצמך ביטחון עצמי רב יותר, חשוב שתדעי שכיום הניתוח נגיש מתמיד, וממספר סיבות שונות ומגוונות.700-505

בהמשך מאמר זה נפרוט בפניכם מספר נקודות אליהן חשוב להיות מודעים בכל הנוגע לניתוח, החל מסוגי השתלים, מי מתאימה לניתוח, המלצות למנתחים וכן דגשים אליהם חשוב להיות מודעים במהלך משך ההחלמה שאורך כמספר שבועות.

הגדלת חזה – חשוב לדעת

שתלים: לאורך השנים בהן הניתוח הוצע לנשים ברחבי העולם, סכנת ההתפוצצות של שתלי הסיליקון היוותה גורם פחד משמעותי בצד נשים אשר חלמו להגדיל את חזן. עם התקדמות הרפואה האסתטית, ניתן כיום למצוא שתלים בעלי מעטפת קשיחה, וכמעט בלתי קריעים, תוך כדי כך שחומרי המילוי שניתן למצוא כיום הם טבעיים יותר, וכאלה שלא מהווים סכנה לגוף במקרה של דליפה, חלילה.

גודל רצוי: בעוד חזה גדול הינו רצונן של מירב הנשים הבוחרות בניתוח, חשוב לדעת כי את הגודל האופטימלי עבורך יש לבחור באופן סובייקטיבי, ותוך כדי התחשבות במידות גופך האישיות. כמובן שאת גודל השתלים הנבחר יש לבחור תוך כדי התחשבות לפרופורציות גופך, על מנת לשמור על איזון בגופך.

סוג הטכניקה: סוג הטכניקה הנבחרת לביצוע ההליך הינו סובייקטיבית בין מטופלת אחת למשנה, ונקבעת בהתאם לכל אחת ואחת לפי דעת המנתח.

בחירת מנתח: בעוד ההליך נחשב לניתוח הפלסטי הפופולרי ביותר בעולם, אין לשכוח כי מדובר בהליך כירורגי משמעותי, המלווה בהרדמה מלאה, שאין להקל בו ראש כלל וכלל. בחירתו של מנתח מומלץ לביצוע המשימה יש לעשות תוך כדי שקלול מספר נתונים, ובהם:

–          מוניטין המנתח: יש לדרוש תעודות \ אישורים מתאימים המעידים על ניסיונו של המנתח בביצוע הניתוח. מומלץ לבחור במנתח בעל ותק של מעל 5,000 ניתוחים לכל הפחות.

–          עלות: בעוד כמובן לא מומלץ לבחור במנתח המציע את העלות הנמוכה ביותר, אין גם בהכרחי לבחור במנתח הפלסטי היקר ביותר. מומלץ ביותר בחור במנתח המציע עלות ממוצעת לניתוח, תוך כדי שקלול נקודות נוספות כמובן.

–          ביקורות: קבלת ביקורות \ חוות דעות בנוגע למנתח פלסטי פוטנציאלי לביצוע ההליך הינן חשובות מאוד, אך יש לשים לב למי אתן מקשיבות. דרכים מקובלות לאסוף ביקורות חוות דעת הן פורומים רפואיים ברשת, ייעוץ אישי, חברות ואנשים עליהם אתן סומכות בלב שלם.

–          פגישת ייעוץ: פגישת ייעוץ הינה אחת מהדרכים הטובות והנכונות ביותר להעריך את טיב המנתח העומד לפנייך. במהלך פגישת הייעוץ, תוכלי להכיר באופן אישי את המנתח, לתאם ציפיות בנוגע להליך, לדון בסוגי השתלים ולקבל מושג מקיף בנוגע לניתוח בנוסף לדגשים חשובים הנוגעים למשך ההחלמה שלאחר הניתוח.

למידע נוסף ומקיף בנושא ניתוח הגדלת חזה, אנו מזמינים אותך לאתרנו, ולקבל מענה לכל השאלות שעתידות להיות לך בנוגע לניתוח שעתיד לשנות את חייך.70-347