ניתוחים פלסטיים לגברים

עולם הניתוחים הפלסטיים הופך להיות נחלתם של כולם, בכל גיל ובכל מין, כאשר גם גברים מבצעים כיום מגוון רחב של ניתוחים. בעבר היה זה נדיר יותר אך כיום לא רק […]

עולם הניתוחים הפלסטיים הופך להיות נחלתם של כולם, בכל גיל ובכל מין, כאשר גם גברים מבצעים כיום מגוון רחב של ניתוחים. בעבר היה זה נדיר יותר אך כיום לא רק נשים רוצות להיות יפות יותר אלא גם גברים שמממנים לעצמם ניתוחים באזור הפנים ושאר חלקי הגוף. אלו ניתוחים פופולריים לגברים?

מילוי קמטים והרמת עפעפיים

אם יש משהו אחד שמשותף לגברים ולנשים היא המלחמה בזקנה. לא משנה מאיזה מין אתם, בסופו של דבר זו רק שאלה של זמן עד שהקמטים יופיעו ומשם אתם תהיו במרוץ כיצד להסתיר אותם כמה שיותר. גברים סובלים מקמטי זקנה ומקמטי הבעה אך עיקר המלחמה מכוונת נגד קמטי הזקנה כיוון שבממוצע גברים לא סובלים מקמטי הבעה כמו נשים. אזור העפעפיים הוא אחד האזורים הכי בולטים שגברים מטפלים בהם כיוון עפעפיים נפולות נותנות מראה זקן ותשוש, ויש מספר דרכים לביצוע הפרוצדורות האלו כמו למשל הזרקת בוטוקס, חומצות היאלרוניות וכולה.

מה זה הרמת צוואר?

 הרמת צוואר היא עוד אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר עבור גברים. ניתוחים פלסטיים בדרך כלל מקנים מראה טוב יותר אפילו בטיפול באלמנט אסתטי אחד קטן שאנו בדרך כלל לא שמים אליו לב, וכך קורה עם הצוואר. הצוואר יכול להיות נפול, בעיקר בגלל עור רך שאיבד בגמישותו עם הזדקנותו, כאשר ההרמה מתבצעת באופן מהיר ובטוח מאוד ומשנה את המראה כולו. בדרך כלל לא נשארים סימנים ולא הקטנים ביותר והמראה מצטער בכמה שנים טובות לכל הפחות.

ניתוחי חזה גם לגברים

ניתוחים פלסטיים לנשים היו ידועים בעיקר בגלל ניתוחי החזה, ובפרט הגדלת חזה. עם זאת, עיצוב החזה הוא נחלתם של גברים בדיוק באותה מידה כאשר יש דברים שפשוט לא מעוניינים להישאר עם מראה החזה שלהם שיכול להיות נפול ולעתים גם גדול מידי, כאשר אלו נתפשים כעיצובים יותר נשיים. לעתים נדרש דווקא הגדלת חזה כדי שייראה מנופח יותר, וכך יהיה לו מראה של חזה שרירי. לא משנה איזו בעיה חלה עליכם, אפשר לטפל בה על ידי ניתוח פלסטי קפדני שכולל הדמיות שונות ויסביר לכם מה אתם יכולים לעשות בנידון כאשר תוצאות הניתוח יהיו דומיננטיות מאוד למראה.

מי רוצה קוביות בבטן?

אחד הדברים הקשים ביותר להשגה הן הקוביות בבטן. אחרי כל כך הרבה מאמצים במכון הכושר א ובכפיפות בטן ביתיות, עדיין אין לכם קוביות ואתם לא מצליחים להבין מהי הדרך הנכונה להופעתן. ניתוח פלסטי שאורך בין שעה לשעתיים יכול להיות פתרון שכדאי לכם לשקול. גם נשים וגם גברים מבצעים את הניתוח הזה כאשר הרעיון הוא להמיס את השומן בבטן ולפסל את העור. בסופו של דבר העור גם מתהדק ולמעשה הריבועים נראים טבעיים לחלוטין ומשנים לחלוטין את הביטחון העצמי והמראה.

ניתוח לשינוי האוזניים

אולי האוזניים נתפשות כחלק בגוף שלא באמת מפריע למראה, אך עבור אותם אנשים שיש להם אוזניים שבולטות מאוד מצדי הגוף, מדובר בסיוט בכל פעם שהם מביטים במראה. כמובן שלאנשים אחרים זה לא בולט באותה המידה אך אם זה מפריע לאותו אדם, הרי שניתוח פלסטי הוא הפתרון היחיד. בניתוח זה ניתן להסתיר את אוזניים על ידי קירובן לגוף כאשר ניתוח זה מתבצע בהרדמה מקומית והצלקת מוסתרת בקפל שאחרי האוזן. הניתוח הפלסטי הזה פשוט מאוד וזה מה שמוביל גם ילדים לעבור אותו, כך שהביטחון העצמי שלהם ישתפר והם לא יצטרכו לחיות בחששות החברתיים שנהוגים בתקופה זו. אפשר לעבור את הניתוח אפילו בגיל 7 או 8 והכול יעבור בצורה מושלמת.