ניתוח אף עקום לשיפור הדימוי העצמי

מה היתרונות של ניתוח אף? מתי אפשר לעבור ניתוח אף עקום? למה בעת ניתוח אף עקום מחיר מושפע מפרמטרים שונים?

ניתוח אף הוא בין הניתוחים המבוקשים ביותר בענפי הקוסמטיקה והאסתטיקה. מלבד ביצוע ניתוחים מן הסוג הזה לטובת טיפול בבעיות רפואיות כמו קשיי נשימה או הסרת פוליפים, כדאי להביא בחשבון את היתרונות שלהם בהקשר של הדימוי העצמי. בעזרת ניתוח פשוט יחסית עם אחוזי הצלחה גבוהים אפשר להעלות באופן דרמטי את תחושת הביטחון ולשפר את המראה הטבעי.

כל שנותר לך כעת הוא להשאיר פרטים באתר – ואנחנו נדאג שנציגי המרפאות המובילות יעמדו לרשותך בהקדם!

סיבות לביצוע ניתוח אף עקום

האף הוא האלמנט המרכזי ביותר בפנים. מראה האף משפיע על הפרופורציות בין הסנטר למצח, קובע את הרושם הראשוני ועשוי לפגוע בתחושת הביטחון. גברים ונשים חווים כבר מגיל צעיר בעיות דימוי עצמי בגלל אף עקום אך רק מגיל 18 הם יכולים לטפל בו. הדרך לעשות זאת היא לבצע ניתוח אף ייעודי וליהנות מיתרונות רבים. כמו כן, ניתוח שמשלב בין היבט רפואי ואסתטי מיועד לטיפול בבעיות נשימה ועשוי למנוע נזקים בלתי הפיכים כמו התפתחות פוליפים, אלרגיות וגודש באף. זו סיבה מעולה לשקול לבצע את הניתוח עם תום הנעורים ולאחר סיום תהליך ההתבגרות.

ניתוח לצרכים מקצועיים

סיבה לא פחות חשובה לביצוע ניתוח אף יכולה להיות מקצועית. יש למשל אמני במה, דוגמנים ורקדנים או שחקנים שמתעניינים באפשרות של ניתוח אף עקום מגיל צעיר. מבחינתם, הניתוח הוא לא רק פתרון אסתטי אלא כלי עבודה. בעזרת הניתוח הם יכולים לשנות את המראה החיצוני ולהשיג שיפור מיידי בתחושת הביטחון. השיפור בא לידי ביטוי בעמידה מול קהל, משחק מול מצלמה וריקוד על במה.

ניתוח אף בגיל הזהב

קשה עד בלתי אפשרי להסוות אף עקום אך יש גברים ונשים שמבינים את חשיבות הניתוח רק בגיל מבוגר. עם זאת, דווקא גיל הזהב יכול להיות הזדמנות מצוינת עבור ניתוחים קוסמטיים כאלה. הניתוח בגיל השלישי מבוצע עם טיפולים נוספים או בנפרד. בין הטיפולים הנפוצים שאותם אפשר לשלב עם ניתוח אף עקום אפשר למנות מתיחת פנים, העלמת קמטים, אנטי-אייג'ינג ועוד. הסיבה המשותפת לכולם היא הבנה של תפקיד האף בפנים ורצון לשנות את המראה הטבעי ולשפר אותו.

הדמיה ממוחשבת לפני ניתוח אף

מי שמתלבט לגבי ניתוח אף יכול להיעזר בהדמיה ממוחשבת. ההדמיה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע ומטרתה היא להבטיח תיאום ציפיות בין הרופא והמטופל. בעזרת הדמיה ממוחשבת ניתן לבחון את השפעת הטיפול על האף, הנחיריים והמרחק בין קצה האף לשפה. הדמיה ממוחשבת לא כרוכה בשום סוג של התחייבות מצד המטופל והיא אינה מסוכנת. בנוסף, בעזרת הדמיה ממוחשבת ניתן לבדוק כיצד ייראה ניתוח אף עקום בעקבות תאונת דרכים, חבלה או פגיעה פיזית.

איך במסגרת ניתוח אף עקום מחיר מושפע מפרמטרים שונים?

היתרונות של ניתוח אף מגולמים במחיר הוגן שעולה בקנה אחד עם היכולות של רוב המטופלים. ההבדל היחיד הוא בין ניתוח אף פלסטי, רפואי או משולב אסתטי ורפואי וטווח המחירים עומד על 5,500-15,000 ש"ח. הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על המחיר הם הניסיון של המנתח, עלות חדר הניתוח והצורך בהרדמה. גורמים אחרים שעשויים להשפיע על המחיר הם הצורך באשפוז לאחר ניתוח אף והצוות המלווה.

בחירת מכון לניתוח אף

כמובן שבעת ניתוח אף עקום מחיר הוא לא הפקטור היחיד שצריך להתייחס אליו. כדאי להשוות בין מכוני קוסמטיקה גם לפי אופן התשלום ולוודא שהמנתח מנוסה בסוג הספציפי של ההליך הרפואי.

מאמר זה נכתב באדיבות פורטל ניתוחי אף המקצועי ביותר – AF4U.CO.IL