רופא שיניים בפרדסיה

בשנים האחרונות רופאי שיניים רבים מרבים לפרסם את עצמם ברשת האינטרנט, בשלטי חוצות, בעיתונים ועוד. הפרסומות מושכות והמבחר גדול ולעיתים גם מבלבל. איך נדע לבחור רופא שיניים בפרדסיה או בכל מקום אחר, הנה כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר בוחרים רופא שיניים. 

 רופא שיניים בפרדסיה – על מה חשוב לשים לב לפני טיפול שיניים

ראשית, יש לבחון את המקצועיות של הרופא ושל המרפאה בכלל, האם המרפאה מצוידת במכשור חדשני, מודרני ומתקדם שיכול לתת מענה לכל סוגי הטיפולים. אצל כל רופא שיניים המכבד את עצמו תלויות תעודות על הקיר במרפאה המעידים על התמחותו בטיפולי השיניים לסוגיהם.

סטריליות – רמת הסטריליות היא בעלת חשיבות ממדרגה ראשונה כדי שלא נידבק המטופל בזיהום ועוד. את רמת הסטריליות נוכל לבדוק אם נשים לב להימצאותם של כלים ומכשירים חד פעמיים כמו סינר, צינורית שטיפה, סינר, כיסוי למשענת הראש ועוד. כלים ומכשירים שאינם חד פעמיים צריכים לעבור תהליך חיטוי ועיקור.

האם טיפול השיניים אורך זמן רב וכרוך בכאבים. רופא שיניים מומחה ובעל ניסיון יודע לבצע את הטיפול במינימום כאבים ובתוך פרק זמן לא ארוך. לכל רופא שיניים דרושה סייעת, הטיפול בעזרת סייעת מתבצע ביתר יעילות ובפחות זמן. אם הרופא אינו מעסיק סייעת, לא תמיד מומלץ לבחור בו. רופא שיניים רציני יש לו את המומחיות והניסיון לתת תשובה לכל סוגי טיפולי השיניים החל בסתימות דרך טיפולי שורש וכתרים וכלה בהשתלות. תיק רפואי. לכל מטופל חייב להיות תיק רפואי מפורט אודות הטיפולים שצריך לעבור והטיפולים שכבר עבר וכן פירוט של ההיסטוריה הרפואית של כל מטופל. תיק הטיפולים יקל על הרופא ועל המטופל לקבל את הטיפול הרצוי בעתיד.

רופא שיניים בפרדסיה – מתי כדאי לבחור רופא אחר?

  • כאשר טיפול השיניים מלווה בכאבים.
  • בטיפול שורש או בהתקנת כתר המתבצע ללא צילום רנטגן.
  • כשהרופא לא פתח תיק רפואי.
  • כשהרופא עובד בלי סייעת.
  • כשהרופא לא יכול לתת פיתרון לכל סוגי הטיפולים.
  • כאשר טיפול השיניים נעשה באמצעות אוויר וזרם מים וללא קירור.
  • כאשר הרופא מטפל בחולה ללא כפפות ומסכה.